GOLDEN ROSE MATTE CRAYON LIPSTICK | NUMER 08, 11 ORAZ 13

Firma kosmetyczna Golden Rose to według mnie najlepiej rozwijająca się marka ostatnich czasów. Na punkcie ich produktów oszalało wiele kobiet, a ich nowości kradną serca i znikają w ekspresowym tempie ze stoisk. Długo wahałam się z zakupem (kultowych już) matowych pomadek w kredce, bo moja kolekcja produktów do ust jest…. duża 🙂 Pomimo tego, że wiele zostało już napisane o tym kosmetyku to mimo wszystko zapraszam Was do przeczytania mojej opinii. 
Gdy pierwszy raz użyłam tych pomadek to po prostu przepadłam, bo są tak genialne i w końcu zrozumiałam zachwyt nad nimi. Jest to produkt, który łatwo sunie po ustach, zostawia na nich aksamitne wykończenie. Ma wielką przewagę nad szminkami w sztyfcie, ponieważ można je zatemperować i przez to mamy możliwość idealnego obrysowania ust bez użycia konturówki. Dodatkowym atutem jest ich trwałość, bo u mnie wytrzymują od 4 do 6 godzin, a do tego schodzą równomiernie i nie tworzą nieestetycznych, białych pasków czy innych dziwactw. Uwielbiam je również za fakt, że nie wysuszają ust, nie podkreślają suchych skórek i nosi się je bardzo komfortowo.

Posiadam je w trzech odcieniach, czyli 08, 11 oraz 13 i zdecydowanie mam ochotę na zakup kolejnych, pewnie wcześniej czy później do tego dojdzie. Całą tę trójkę darzę ogromną sympatią, uwielbiam i noszę z ogromną przyjemnością. Pozwolę sobie również wspomnieć, ze pomadki maja niesamowitą intensywność koloru oraz jest piętnaście kolorów do wyboru, Uważam, że za tak niską cenę (11,90 zł) i taką jakość to najlepszy produkt do ust jaki powstał.

Macie je w swoich kosmetyczkach? Co o nich sądzicie? Jak się u Was sprawdzają? Dajcie znać oczywiście w komentarzach i odwiedzajcie social media bloga.

29 thoughts on “GOLDEN ROSE MATTE CRAYON LIPSTICK | NUMER 08, 11 ORAZ 13

  1. dla mnie nietrafione, mam 2 kolory, ciemna czerwien i glebokie bordo (chyba najciemniejsza z kolekcji) – oba sa 'sztywne', okropnie podkreslaja skorki i kolor jest bardzo nierowny 🙁 100 razy bardziej lubie ich matowe pomadki

  2. Od pewnego czasu mam ochotę wypróbować pomadki GR. W ogóle muszę wreszcie bliżej przyjrzeć się tej marce 😉
    Obserwuję i zapraszam do siebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *