CODZIENNOŚĆ

Happy Planner 2016 | PIERWSZE WRAŻENIE

Uwielbiam zapisywać wiele rzeczy, uwielbiam planować, uwielbiam pisać i dlatego potrzebowałam porządnego kalendarza i organizera w jednym. Zdecydowałam się na zakup wersji Happy Planner ™ Day Edition – BAJECZNE GROSZKI ze względu na zawartość oraz historię jego powstania. Happy Planner™ został stworzony przez kobiety dla kobiet, a dokładnie przez matkę oraz córkę. 

Wersja mojego plannera składa się 424 stron, posiada plan dzienny i miesięczny na 366 dni. Organizer posiada format B5 167x240mm, twardą okładkę ze złotymi okuciami oraz trzy kolorowe tasiemki. We wnętrzu znajdziemy m.in.  Mapę Celów 2016, kalendarz skrócony, 30-dniowe wyzwania czy 12 inspirujących wyzwań.

Każdy nowy miesiąc zaczyna się od 30-dniowego wyzwania razem z kartą pielęgnacji celu (zdjęcie powyżej), na następnej stronie znajdziemy tabelkę z domowym budżetem, a obok plan miesięczny na dany miesiąc. Jeśli chodzi o rozkład kartki dni to znajdziemy  priorytety, harmonogram czy listę spraw. Dodatkowo zostało stworzone miejsce na krótką notatkę, wydatki, ilość spożytej wody czy codzienną przyjemność. Celebracja dnia to jak widać motyw przewodni 😉 
Podoba mi się również to, że w środku znalazło się miejsce na podsumowanie minionego roku, napisanie swoich wartości, tego czym jest dla nas szczęście oraz 100 rzeczy, które chcę zrobić w 2016 roku. Zawartość Happy Planner ™ idealnie dopełniają inspirujące cytaty, piękne grafiki, kolory czy sama czcionka. Jest to kalendarz dla osób, które uwielbiają otaczać się pięknymi i minimalistycznymi rzeczami.
Polecam go przede wszystkim osobą, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i jak czegoś nie zapiszą to o tym zapominają. Dzięki planowaniu mam wrażenie, że moje życie jest bardziej ułożone i zorganizowane, a przy okazji sama czuję się trochę odciążona, bo nie mam wrażenia, że czegoś zapomniałam. Uważam, że dobry organizer w naszym życiu wprowadzi ład i porządek, bo my – kobiety – mamy wiele ról do odegrania w życiu. Jedynie do czego mogę się przyczepić to do braku wpisania takich podstawowych ważnych dni czy świąt, bo normalnych kalendarzach to znajdziemy. Może w następnych wersjach się to pojawi 😉 Jeśli jesteście zainteresowani zakupem to zapraszam TUTAJ klik.
Co sądzicie o Happy Planner ™ 2016? Podoba Wam się jego zawartość, estetyka i ogólne założenie – zwolnienie tempa życia i celebracja dnia? Miałyście może poprzednie edycje, zdecydujcie się na następne? Czekam na Wasze opinie w komentarzach i zapraszam na kanały społecznościowe bloga,

Może Cię zainteresuje?

13 komentarzy

 1. Jaki kolorowy kalendarz 😀 na pewno zdecyduje się na kolejną edycję! 🙂

  1. Edycja na 2016 rok jest nadal dostępna, więc warto rozważyć zakup tego cudeńka 😉

 2. rewelacyjny! Koniecznie muszę go bliżej OBGLĄDNĄĆ 😉
  pozdrawiam i zapraszam do mnie 🙂

  1. zdecydowanie warto mu się bliżej przyjrzeć 🙂

 3. Wygląda świetnie, ja podczas ostatniego pobytu w Polsce kupiłam kalendarzyk z czasopismem kobiecym, więc już mam z głowy poszukiwanie kalendarza na rok 2016:)

  1. Też kupowałam kalendarzyk z jednego czasopisma, ale zaczęło brakować miejsca na zapiski i stąd decyzja o zakupie Happy Plannera 😉

 4. Fajny, ale ja już swój kupiłam 😉

  1. Na jaki kalendarz postawiłaś? 🙂

 5. Posiadam wersję z układem tygodniowym i jestem w nim absolutnie zakochana! Idealny przewodnik i motywator na nadchodzący rok 🙂

  1. Też swój bezgranicznie wielbię i uwielbiam te motywujące teksty 😉

 6. Witam serdecznie, gdzie moge kupić taki kalndarz?

 7. Fajna sprawa, szkoda tylko, że bazgrze jak kura pazurem i efekt nie będzie mi się podobał 🙁

 8. Ja zastanawiam się nad nieco innym plannerze, w wersji light, również na 100, ale znacznie tańszej wersji – tak na początek.
  Przyda się z racji iż w tym roku będę łączyć pracę ze studiami dziennymi.

  Nieco więcej o mnie/pracy/studiach i życiu:
  -> http://drobnostek-swiat.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *