CODZIENNOŚĆ

Kilka słów o miłości…

Miłość to cudowne uczucie i bardzo ładne słowo, z resztą jedno z moich ulubionych na czele z klawo oraz wersalka 😉 Do poznania tego uczucia dąży zdecydowana większość nas, bo nie mogę powiedzieć, że wszyscy, ponieważ zdarzają się wyjątki, zawsze. Poza tym miłość jest też inspiracją dla twórców, a tak się składa, że ja należę do grona ludzi, którzy uwielbiają wszystkie ckliwe filmy oraz książki o true love. Po prostu uwielbiam ryczeć i pytać wszechświat dlaczego?! Poza tym miłością można darzyć wszystko i wszystkich, bez granic i ograniczeń. Czasem odnoszę wrażenie, że o tym przepięknym uczuciu zostało napisane już wszystko, ale… Zawsze jest jakieś ale i dzisiaj chciałabym przybliżyć Wam, czym ono jest dla mnie. 
Miłością nieskończoną darzę mojego Narzeczonego, co chyba jest oczywistą oczywistością oraz zapach świeżo parzonej kawy, którą mogę wypić bez pośpiechu. Najlepiej siedząc na kanapie z wyciągniętymi nogami, delektując się każdym łykiem w błogiej ciszy. Tak, to jest mój idealny poranek 😉 Na moje kochanie zasługuje też jesień, która rozkochuje mnie w sobie co roku. Uwielbiam jej kolory, wariacką pogodę i grube swetry oraz to, że jest taka nostalgiczna. Poza tym jesień kojarzy mi się z przemijaniem, a to też ciekawe zjawisko. Miłość to dla mnie wszystkie drobnostki jak pocałunek na dzień dobry i na do widzenia, ale również dłoń w dłoni, nasze odwzajemnione uśmiechy czy wzajemna troska i poczucie bezpieczeństwa. Miłość można zobaczyć w spojrzeniu, które często mówi wszystko bez konieczności dopowiadania. Nie mogłabym tutaj nie wspomnieć o książkach, które kocham bardzo mocno. Miłością darzę porywającą fabułę, bohaterów powieści oraz czas, który poświęcam na zatopienie się w nowej lekturze. 
Miłość między ludźmi smakuje najlepiej, gdy jest odwzajemniona, bo wtedy możemy poznać wszystkie jej uroki. Na to uczucie składa się każdy najdrobniejszy gest, od muśnięcia ręką policzka do przykrycia kocem podczas popołudniowej drzemki. Miłość to te wszystkie drobnostki dnia codziennego, wspólny posiłek, zrobienie i podanie kubka gorącej herbaty czy zakupy. Miłość słychać w śmiechu dwóch kochających się osób, w rozmowie, ale również w kłótniach. Widać ją poprzez mowę ciała, w składanych pocałunkach, w objęciach, przypadkowych zetknięciach… Miłość to naprawdę piękne uczucie 😉
Życzę Wam poznania najpiękniejszej strony miłości, obdarzenia nią drugiego człowieka oraz czerpania z niej jak najwięcej radości. Poza tym, jeśli lubcie tematy miłości to polecam wpis Kamila z bloga piszebloga.pl o miłostkach (KLIKNIJ TUTAJ). Dawno nie czytałam nic tak pięknego o tym uczuciu 😉 Jeśli podobał Ci się ten tekst to daj znać w komentarzu lub na portalach społecznościowych bloga, będzie bardzo mi  miło wiedzieć, że interesuje Cię również inna treść!

Może Cię zainteresuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *