WNĘTRZA

LUSTRZANA SZKATUŁKA NA BIŻUTERIĘ Z ZARA HOME

Kiedy zobaczyłam tę szkatułkę po raz pierwszy na kanale Stylizacje, od razu się w niej zakochałam. Potem moje zakochanie podtrzymywały zdjęcia na blogu Fashionelki, która również ją posiada. Bardzo długo robiłam do niej podchody, aż w końcu zagościła u mnie i skrywa moją biżuterię.
Zakupu dokonał mój Narzeczony, który przy okazji trafił na ewakuację w Złotych Tarsach, ale poczekał na jej zakończenie i wrócił do domu z moim małym marzeniem. Uważam, że jest przepiękna i wspaniale współgra z wystrojem domu. Wykonana jest z luster, które trochę utrudniły mi wykonywanie zdjęć, bo wszystko się w niej odbija 😉 Posiada otwieraną do góry klapę, która ma przegródki i schowek na pierścionki oraz dwie wysuwane szuflady, a cała wyściełana jest aksamitem, który niestety lubi zbierać paproszki i kurz 😉
Szkatułka pochodzi ze sklepu Zara Home (KLIK) i jest też w innych opcjach. Lustrzane pudełko posiada dwa minusy. Po pierwsze, aksamit zbierający kurz i paprochy. Po drugie, odbijające się na niej palce, ale na szczęście łatwo się ją czyści. Pomimo tych dwóch minusów, jestem z niej bardzo zadowolona i cieszę się, że zdecydowałam się na jej zakup, chociaż nie należy do najtańszych.
Co myślicie o tej szkatułce na biżuterię? Podoba Wam się? Jak Wy przechowujecie swoje skarby? Dajcie znać w komentarzach 😉 Pamiętajcie o kanałach społecznościowych bloga!

Może Cię zainteresuje?

2 komentarze

  1. Super gadżet 🙂

  2. Justyna says:

    Mogę zapytac, jakie ona ma wymiary? Nie mogę znaleźć tej informacji na zarahome 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *