CODZIENNOŚĆ

Nadchodzące zmiany | PLANY BLOGOWE NA 2016 ROK

Nie wiem, czy Wy też czekacie na ten post tak jak ja, ale dziś nastał ten dzień by się z Wami podzielić kilkoma planami na to moje małe miejsce w sieci. Jeśli jesteście gotowi, a przede wszystkim zainteresowani to serdecznie Wasz zapraszam do dalszej części 🙂

 1. Wygląd bloga. Zamierzam się zająć nim w tym miesiącu i zdecydowanie jest to mój priorytet. Nie ukrywam, że marzy mi się szablon szyty na miarę, lecz wiąże się to ze sporymi kosztami, a na tę chwilę nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek. Postanowiłam poszukać darmowych szablonów w sieci i je dostosować do siebie, po prostu. Zdaję sobie sprawę z tego, że czeka mnie sporo pracy, bo HTML to dla mnie czarna magia 🙂 Mam nadzieję, że poradzę sobie z tym i blog będzie piękny.
 2. Zdjęcia. Pomimo tego, że zrobiłam ogromny progres w fotografowaniu przedmiotów do postów to nadal nie jestem z nich zadowolona w stu procentach, więc chcę się dalej rozwijać i poprawiać swoje niedociągnięcia. W tym momencie największym problemem jest światło, więc postanowiłam na przełomie lutego/marca zakupić softbox, a do lepszego komfortu przy robieniu zdjęć statyw. Dodatkowo muszę zaopatrzyć się w profesjonalny program do obróbki zdjęć, by móc naprawić niedociągnięcia i ratować sytuację, więc jest to kolejne wyzwanie. Cieszę się jedynie z tego, że w kręgu swoich znajomych mam osoby, które fotografię oraz programy do obróbki zdjęć ogarniają i będę mogła liczyć na ich pomoc.
 3. Treść. Postanowiłam bloga podzielić na trzy kategorię, czyli urodę, codzienność oraz wnętrza. Pierwszy rodzaj treści to nic innego jak dotychczas, czyli wszystkie sprawy kosmetyczne i z dbaniem o urodę związane. Drugi typ będzie zawierał wpisy podobne do tego (KLIK), recenzję książek, być może przepisy i wszystko, co związane jest z moją codziennością. Ostatnia kategoria będzie dotyczyć mieszkania, jego urządzania, wprowadzanych zmian, będę się dzielić nowymi pomysłami na upiększenie przestrzeni i tą ostatnią jestem najbardziej podekscytowana. 
 4. Media społecznościowe. Chcę nad nimi popracować, a przede wszystkim stworzyć wspólną całość z blogiem i mam nadzieję, że to wszystko się uda. Planuję częściej się udzielać w swoich social mediach by móc nawiązywać z Wami interakcję. 
Po cichu liczę, że spełnię wszystkie swoje założenia i na koniec roku będę mogła z czystym sercem się z nich rozliczyć. Dodatkowo mam nadzieję, że praca, którą włożę w rozwój bloga odwdzięczy mi się nowymi Czytelnikami, rosnącymi statystykami i ogólnym sukcesem. W komentarzach czekam na Waszą opinię, bo to ona jest dla mnie najważniejsza, Co sądzicie o tych planach i nadchodzących zmianach? Uważacie, że będzie ciekawie czy raczej bez szału? 

Może Cię zainteresuje?

14 komentarzy

 1. Też musze wprowadzić trochę zmian u mnie:)

  1. Warto przeprowadzić małą rewolucję 🙂

 2. trzymam kciuki 🙂

  1. Dziękuję! 🙂

 3. Ile ja się namęczyłam z moim szablonem żeby go dopasować do siebie 😀 ale w razie czego internet jest bardzo pomocny jeśli chodzi o html, więc śmiało szukaj 😉
  A i również muszę mocniej popracować nad facebookiem, bo instagram w miarę pilnuję 🙂

  1. Mam nadzieję, że jakoś temu podołam i dogram szablon tak jak chcę 🙂 U mnie jest to samo, Instagram aktualizowany na bieżąco, a Facebook jak mi się przypomni 🙂

 4. Trzymam kciukasy!
  Szczególnie będę czekać na nowy wygląd bloga 😉

  1. Super, dziękuję 😉

 5. Dobre postanowienia 😉 ja też mam zamiar wprowadzić ład i przejrzystość na swojego bloga 🙂

  1. Cieszę się, że przypadły do gustu 🙂

 6. też muszę wprowadzić zmiany 🙂

  1. Warto się nad tym zastanowić 😉

 7. Ambitnie! Ja sobie postanowiłam powrót do blogowania o codzienności (bo o stronie firmowej czy blogu o roślinach nie myślę) i już jestem wykończona. A w dodatku w domu 4 miesięczny bobas. Za dużo na raz :D.

  1. Gratulację, macierzyństwo to na pewno piękny okres! Życzę powodzenia w powrocie do blogowania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *