URODA

PIELĘGNACJA: Rozstępy

/być kobietą, być kobietą/

Bio-Oil jest specjalistycznym produktem do pielęgnacji skóry, przygotowanym aby pomóc poprawić wygląd blizn, rozstępów i nierównomiernego kolorytu skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną. Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 roku Bio-Oil zdobył 182 nagrody w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 17 krajach zajmuje pierwsze miejsce w sprzedaży produktów poprawiających wygląd blizn i rozstępów.
Cena: ok. 38 zł/ 60 ml
Dwa lata temu w moim życiu było wiele zmartwień i stresów przez, co waga nie dochodziła nawet do pięćdziesięciu kilo. Nie wiedziałam, co to rozstępy, lecz do czasu. Po przeprowadzce do Narzeczonego moje gigantyczne problemy zniknęły, a zastąpił je spokój. Przez ich brak przybrałam trochę na wadze (jeden rozmiar). Na pewno odczuły to moje uda oraz pośladki na których pojawiły się czerwono – fioletowe kreski, nie wyglądało to dobrze. Nie ukrywam, że chciałam się tego pozbyć i za bardzo nie wiedziałam jak się do tego zabrać. Kiedyś w moim ulubionym magazynie dla pań, na całej stronie była reklama Bio -Oil. Stwierdziłam, że spróbuje! Kupiłam 60 ml buteleczkę i zaczęłam wieczorem, po kąpieli wsmarowywać w zmienione miejsca. Na początku efektów nie było, ale przecież nie wszystko od razu. Po jakimś tygodniu zauważyłam, że stają się coraz mniej widoczne, co mnie niezmiernie ucieszyło. Na chwilę obecną po większości nie ma śladów, a po niektórych zostały tylko białe niewielkie pręgi. 
Wiem, że tego produktu nie powinny używać kobiety w ciąży. Poleciałam go swojej przyjaciółce i dostała zakaz od lekarza, który prowadzi jej ciążę. Pewnie zawiera w sobie jakiś składnik, który mógłby coś złego zrobić. Jeśli macie jakieś blizny, rozstępy to śmiało Wam go polecam. Działa, a to jest najważniejsze 🙂 Nie wiem jakie ma działanie na zmiany w kolorycie skóry twarzy czy na blizny potrądzikowe, bo nie stosowałam go w ten sposób. Zostało mi go jeszcze troszkę, więc może zużyję go właśnie w tym celu i dam Wam znać, po prostu 🙂 

Może Cię zainteresuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *