URODA

PIERWSZE WRAŻENIE: GlamBRUSH

Odkąd w internecie pojawiły się informację, że Hania wypuszcza swoje pędzle (klik i klik), nie mogłam się doczekać jak kupię jakieś sztuki. Zbierałam się z zakupem długo, nawet za długo, lecz jutrzejsze wydarzenie przyśpieszyło zamówienie 😉 Zdecydowałam się na pędzle, których nie miałam lub na mniejsze odpowiedniki. 

Na przesyłkę czekałam cztery dni, więc pewnie mają całkiem dużo zamówień. Pędzle były zapakowane w folię bombelkową i obwiązane różową wstążką. Każdy z nich dodatkowo był włożony w folię, a dwa pędzle do twarzy miały osłonkę na włosiu. Łącznie zamówiłam sześć pędzli: dwa do twarzy oraz cztery do makijażu oczu. Czas przejść do prezentacji, co?
GlamBRUSH T3
Duży, puszysty pędzel syntetyczny, który umożliwia łatwą i szybą aplikację pudru w kamieniu, sypkiego, bronzera oraz podkładu. Zapewnia przyjemną aplikację oraz idealnie równą i cienką warstwę produktu (w kremie oraz pudrze). Włosie pozwala na rozcierania widocznych granic makijażu twarzy.
Cena: 35 zł
GlamBRUSH T12
Duży, skończy pędzel wykonany z niefarbowanego, naturalnego włosia kozy. Jest typowym pędzlem wykańczającym – nadaje się do nakładania pudru, bronzera czy różu. Naturalne włosie szybko i sprawnie rozciera – skośny kształt ułatwia manewrowanie pędzlem po dużych obszarach twarzy.
Cena: 35 zł
GlamBRUSH O6
Mała kulka z naturalnego włosia, idealna do rozcierania kresek oraz do precyzyjnej aplikacji cieni – np. w wewnętrzne kąciki oczu czy pod łuki brwiowe.
Cena:16 zł

 GlamBRUSH O10

Klasyczny mini pędzle do rozcierania – idealnie nadaje się do rozcierania cieni na powiekach oraz do nakładania korektora.Dzięki jego małym rozmiarom idealny jest do bardzo precyzyjnego rozcierania, do dolnych powiek oraz rocierania dla osób o małych oczach. Wykonany jest z niefarbowanego włosia kozy.
Cena: 16 zł
GlamBRUSH O12
Kolejny z serii mini kabuki. To syntetyczny pędzle nazywany potocznie „małą gumką”. Służy do precyzyjnego nakładania korektora (niezastąpiony w kamuflowaniu niedoskonałości cery), jego kształt i włosie umożliwiają punktową aplikację oraz delikatne roztarcie granic produktu. Można nim również nakładać bazę na powieki, cienie oraz rozcierać cienie. Świetny do rozcierania kredek, do dolnej powieki i kącików oczu oraz obszarów pod łukami brwiowymi.
Cena: 18 zł
GlamBRUSH O13
Mini, skośny syntetyczny pędzelek idealny do: korektorów, konturowania nosa, nakładania cieni, rozcierania ich, do dolnej powieki, obszaru pod łukami brwiowymi i precyzyjnego rozświetlania twarzy.
Cena: 20 zł
Wszystkie pędzle są miękkie, staranie wykonane i po prostu piękne. Mają odpowiednie wymiary, dobrze leżą w dłoni i nie są ciężkie. Ceny niskie jak za taką jakoś, ale dzięki temu są dostępne dla większości. Nie mogę się doczekać, aż je wypróbuje, lecz z tym postanowiłam poczekać do jutra. Na pewno zamówię jeszcze jakieś sztuki i Wam też polecam. Dla zainteresowanych odsyłam do postu o moich pędzlach Hakuro (klik), a niebawem pojawi się post ich zbiorcza recenzja 😉
*wszystkie informacje pochodzą ze strony www.glam-shop.pl

Może Cię zainteresuje?

2 komentarze

  1. Bardzo by mi się przydał pędzel nr O6 🙂

    1. O6 to mój drugi pędzelek ołówkowy, uwielbiam nimi malować dolną powiekę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *