CODZIENNOŚĆ

POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ

Po pierwsze…

Cześć! Jestem Marta Zbrożek, a to jest moje nowe miejsce w sieci 🙂 Tak, dobrze czytasz – NOWE! Jeśli należysz do grona nowych Czytelników to musisz wiedzieć, że w blogosferze jestem już od ponad czterech lat, a wcześniej byłam znana pod nazwą maratovelove, ale to w tym momencie stare dzieje.

Po drugie…

Dlaczego? Otóż od dłuższego czasu brakowało mi chęci i zapału do tworzenia swojego poprzedniego miejsca w sieci. Pomimo tego, że bardzo się starałam i próbowałam na wszelkie możliwe sposoby się rozruszać. Wiecie, miałam dosyć i totalną niechęć. Chciałam czuć, że się rozwijam oraz, że cały czas idę do przodu, a ja niestety miałam wrażenie, iż jestem nadal w tym samym miejscu. Od jakiegoś czasu kiełkował mi pomysł konkretnych zmian, a nie delikatnego liftingu strony lub treści na niej prezentowanych. Poza tym odnosiłam wrażenie, że jestem zamknięta w jednej dziedzinie, czyli beauty, a ja chciałam poszerzać swoje horyzonty. Dodatkowo uważałam, że moja poprzednia nazwa jest dziecinna (a mam już jednak te 24 lata 😉 ) oraz nic nie mówi na temat bloga. Uwaga anegdotka! 😉 Podczas zeszłorocznej edycji festiwalu See Bloggers jedna dziewczyna myślała, że nazwa maratovelove powstała dlatego, że lubię biegać, a najbardziej w maratonach i wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że do sportu podchodzę jak pies do jeża. Wracają jednak do odpowiedzenia Wam na pytanie dlaczego? to kluczowym słowem jest tutaj rozwój i o niego tak na prawdę się rozchodzi.

Po trzecie…

Co warto wiedzieć? Na pewno to, że teraz nie mam zamiaru się ograniczać i będę pisać o wszystkim, co jest w kręgu moich zainteresowań lub o sprawach, które zatruwają mi głowę. Zamierzam się porządnie przyłożyć i dbać o moje nowe dziecko. Bo kto mi zabroni? 😉

 

Jeśli poczułeś chęć by wejść ze mną w bliższe relację to zapraszam na moje kanały społecznościowe:

  • FACEBOOK (tutaj próbuje być zabawna)
  • INSTAGRAM (a tutaj trochę śmieszna)
  • TWITTER (ale tutaj to na pewno już jestem śmieszkiem)

 

Może Cię zainteresuje?

2 komentarze

  1. Martunia! Cudnie, że zmieniłaś bloga. To jak ze zmianą fryzury – przychodzi na nią czas, gdy w naszym życiu panuje czas zmian… a u Ciebie od pewnego czasu widać wielką metamorfozę. To co podkreślasz – rozwój – również. Cieszę się, że mam taką ogarniętą koleżankę. Kibicuję, jestem fanem i na pewno tak już zostanie. Ściskam Słońce!

    1. Jesteś najukochańsza! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *