WNĘTRZA

Projekt kuchni marzeń.

Zawsze podobały mi się białe kuchnie, które chwytały za serce swoją prostotą. Po rozmowach z Narzeczonym podjęliśmy decyzję, że nasza będzie nowoczesna oraz biała w połysku. Większość mieszkań budowana jest z aneksem kuchennym, nasz nie jest taki oczywisty, ponieważ znajduje się we wnęce.

Zdecydowaliśmy się na meble robione na zamówienie przez nie wymiarowość naszej wnęki, które wykona ten sam stolarz, co szafkę łazienkową. Ze względu na niewielki rozmiar kuchni, doszliśmy do wniosku o zabudowaniu jej i stworzeniu jak najwięcej miejsca do przechowywania, a wiadomo, że w kuchni jest ono niezbędne. Między blatem a szafkami chcemy zamontować płytki lub szkło (ja zdecydowanie skłaniam się ku szkle). Zabudowana mikrofalówka oraz piekarnik dodają jej nowoczesności, co bardzo przypada mi do gustu. Jeśli chodzi o podłogę to do zlewu położone zostały płytki, a reszta to panele. Ściany w kolorze szarości zwanej skandynawską prostotą. Obejrzyjcie wizualizacje i sami oceńcie 😉
Co sądzicie o projekcie? Trafia w Wasze gusta, czy jest zbyt surowa i nowoczesna? Chętnych odsyłam do dwóch poprzednich postów na temat urządzania wnętrz TUTAJ i TUTAJ.
P.S. Byłam dzisiaj na mieszkaniu i prace remontowe powoli dobiegają końca, w wygląd łazienki zapiera dech w piersiach! Mam nadzieję, że niedługo będę mogła pokazać ją Wam na żywo i porównać z projektem, ale najpierw musi przyjść szafka łazienkowa.
|FACEBOOK|INSTAGRAM|TWITTER|

Może Cię zainteresuje?

4 komentarze

  1. jak ja ci zazdroszcze takiego pięknego mieszkania ! Super to wszystko wyglada 🙂

    1. Oj, też takie będziesz miała! 😉

  2. Świetnie to wygląda 🙂 może kiedyś się doczekam własnego mieszkania 🙂

    1. Mam nadzieję tylko, że na żywo będzie tak samo wyglądać 🙂 Doczekasz, doczekasz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *