URODA

RECENZJA: Garnier płyn micelarny 3w1

/zamykam oczy znów i na raz skaczę w dół, nie widzę dróg, nie słyszę słów i tak nie wrócę tu/
To miał być chwilowy romans, ale niestety przerodził się w nową miłość. Po prostu jestem zdrajcą! Złamałam serce płynowi micelarnemu z L’Oreal, czyli Ideal Soft. Jak mogłam, prawda? Wszystkiego dowiecie się w dalszej części, a może również postanowicie go wypróbować 😉
Po ten płyn micelarny sięgnęłam przez przypadek, bo rzucił mi się w oczy napis „NOWOŚĆ”. Wzięłam go na spróbowanie i stwierdziłam, że najwyżej wrócę do L’Oreal… Tak się nie stało, przykro mi. Gdy go kupowałam to już wiedziałam, że na blogu pojawi się recenzja tylko nie wiedziałam, czy będzie bardziej bublowa czy pozytywna. Wiecie, jak nie było o nim w sieci żadnych postów na blogach , tak nagle wyskakują jak grzybki po deszczu. Cóż za cudowna niespodzianka. Przechodzimy do sedna, co? 🙂 Na pękatej butelce znajdziemy wiele informacji, nawet przydatnych, które Wam przytoczę (standardowo już)!  

Od producenta:
CZY PŁYN MICELARNY 3W1 GARNIER JEST STWORZONY DLA MNIE?
Tak, jeśli szukasz skutecznego, szybkiego i łatwego w użyciu produktu, który w jednym geście oczyszcza skórę i usuwa makijaż.
CZYM SIĘ WYRÓŻNIA?
Płyn Micelarny 3w1 to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. 
JAK DZIAŁA?
To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający do Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu – micele wiążą je niczym magnes. Efekt: idealnie czysta skóra bez pocierania. Odpowiedni do wszystkich typów skóry, także do cery wrażliwej. Bezzapachowy. Płyn Micelarny 3w1 dostępny jest w opakowaniu o dużej pojemności 400 ml, które wystarczy na 200 zastosowań.
JAK STOSOWAĆ?
Nałóż na twarz, oczy i usta za pomocą wacika, bez pocierania. Nie spłukuj. 
NASZA FILOZOFIA GARNIER SKIN NATURALS:
Pierwszeństwo dla składników pochodzenia naturalnego pozyskiwanych dzięki metodom , które pozwalają zachować ich jakość i czystość.
– Kosmetyki testowane dermatologicznie.
– Produkty o udowodnionej skuteczności. 
Jak widać producent się rozpisał na tej butelczynie, nie żałował literek. Oczywiście produkt opisany w superlatywach, czyli normalka 🙂 Co ja na to (a ja na to jak na lato)? Po pierwsze, za 400 ml produktu zapłacimy w granicach 15-21 zł. Po drugie, płyn zamknięty jest w dość sporym opakowaniu z ładną szatą graficzną, co mnie akurat bardzo pasuje. Po trzecie, jest cholernie wydajny – mam go od połowy stycznia i widzicie właśnie zużycie przy codziennym użytkowaniu, a zawsze idą w ruch dwa płatki. Po czwarte, jak dostanie się do oka to nie szczypie jak Ideal Soft (wcale taki Soft nie był). Po piąte, jego działanie. Zmywa makijaż bardzo, ale to bardzo dobrze. Nie wiem, czy poradziłby sobie z wodoodpornymi kosmetykami, bo takich nie używam, lecz przy moim codziennym makijażu radzi sobie świetnie. Również cudnie oczyszcza usta ze szminek i nie zostają na ustach żadne przebarwienia. Po szóste, nie mamy uczuci ściągnięcia. Po siódme, nie zostawia kleistego filmu na naszej twarzy. Czyli jaki jest? Jest cudowny, wart każdego grosza i aktualnie jest moim ulubieńcem, czyli wskoczył na podium zajmowane przez Ideal Soft od L’Oreal. Polecam Wam go z całego serca i wypróbujcie go koniecznie, a może również Wasze ulubione kosmetyki do demakijażu zepchnie z podium 🙂 
Życzę Wam wszystkiego dobrego wszystkie Kobietki, bo jutro nasze święto 🙂 

Może Cię zainteresuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *